Niečo o mne

Milý návštevník, vitaj na mojom blogu! Ďakujem, že si sa preklikol až sem!

Tu je niekoľko slov o mne a o mojej motivácií písať tento blog:

začala som písať pred rokom a pol a musím povedať, že s úplne inými cieľmi a predstavami ako mám dnes. V prvom rade som introvert. Uverejniť fotku, na ktorej som, bolo nepredstaviteľné! 🙂 Ťažko takto písať módny blog, však? 🙂

Modny tucet deconstructed sukna 3

Pôvodná idea bola písať každý mesiac o jednej téme z oblasti módy a spracovať ju do hĺbky – cez históriu až po dnešnú ponuku v obchodoch. Odtiaľ názov Módny Tucet alias 12 módnych tém do roka.

Dnes píšem, fotím a tvorím inšpirovaná aktuálnymi trendami. Názov zostal 🙂 Blog nájdete aj na Facebooku či Instagrame. Najmä ten ma v poslednom čase očaril kvôli možnosti spájať sa s blogerkami s podobnými záujmami z celého sveta. A čo by som chcela aby môj blog priniesol iným? Moja základná predstava sa nemení:

Chcela by som priniesť ženám jasnú, ľahko stráviteľnú inšpiráciu na každodenné nosenie. Aby nemuseli prehľadávať kopec módnych stránok a tiež aby neupadávali do opačného extrému – nevykašľali sa na to a nenosili to isté čo pred 10 rokmi. Verím tomu, že móda je krásna hra ♥. A tiež tomu, že je veľmi dôležité, ako sa cítime spokojné samy so sebou. Veď ženy sú nositeľky nálady!! ♥

PS: aby som nezabudla – všetko v rámci rozumného rozpočtu. Prípadne aj žiadneho (v poslednom čase ma očarilo vyrábať zo starých šiat nové:)) Budem rada, ak na mojom blogu strávite príjemné chvíle!

Ak by ste si chceli o mne prečítať ešte niečo viac, nech sa páči: vyspovedala ma blogerka Lenka TU

S láskou,

Miša

 

 

Reklamy